Spotkanie z Krzysztofem Wielickim, 18.04.2024 r., godz. 17.00

Wiele razy gościliśmy Krzysztofa Wielickiego w naszych muzealnych progach. 😊 W tym roku również opowieści o górach, a raczej historii o Ludziach, których tłem będą góry, będziecie mogli posłuchać na żywo z ust wielkiego polskiego himalaisty! 18 kwietnia odbędzie się spotkanie z cyklu ,,Wyprawy na krańce Ziemi…”, ,,Góry i przyjaciele. Opowiada Krzysztof Wielicki“, godz. 17.00.
👉👉Bilety w cenie 10 zł. UWAGA ❌❗️❗️Ilość miejsc ograniczona!!!❌❗️❗️
Rezerwacja wiąże się z koniecznością zakupu biletów.
Bilety wstępu – 10 zł do kupienia w kasie muzeum przy ul. Legionów Polskich 69 (kasa muzeum czynna jest w godzinach pracy muzeum) lub płatne przelewem na konto ING Bank Śląski S.A. nr:
45 1050 1272 1000 0022 7899 1399.
W tytule przelewu proszę wpisać cel – spotkanie z Krzysztofem Wielickim oraz imię i nazwisko właściciela biletu.
Opłacone przelewem bilety można odbierać w kasie muzeum w dniu spotkania, najpóźniej pół godziny przed jego rozpoczęciem.
Nie ma możliwości zwrotu zakupionego biletu.
Z uwagi na określone przepisy bezpieczeństwa, ilość miejsc jest limitowana.
Dodatkowe informacje pod nr tel. 32 726 41 85
Serdecznie zapraszamy!