OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYKI

DĄBROWA 2012

 

Grand Prix

dla  RENATY  KOWALCZYK ze Złotowa

za obraz ,,MALWY”

I miejsce  dla  OGANESA  KAZARIANA z Uhra za obraz ,,UKRZYŻOWANIE II”,

II miejsce  dla  KRYSTYNY  NOSKI  z Piły za cykl obrazów „KOMPOZYCJE WRAŻENIOWE”,

III miejsce  dla  IWONNY  DROZD Z  FLURÓW  za obraz  ,,NAD  BUGIEM  II”,

III miejsce  dla  NORBERTA  PALMERA  za obraz  ,,WIERZBY  III”,

IV miejsce  dla  IWONY  WIDAWSKIEJ  KUBSKIEJ  za  cykl obrazów ,,CZTERY  PORY  ROKU”,

IV miejsce  dla  NELI  NELIP  za obraz ,, CERKIEW  W  DYDNI”.

WYRÓŻNIENIA:

  1. SEBASTIAN  MOŃ  z  PSZCZYNY za osobowość twórczą,

  2. RYSZARD  MIELNICZUK  z  CHEŁMA za osobowość twórczą,

  3. ILONA  FORYŚ  Z  WIELUNIA za pracę ,, FIGHT”,

  4. ANDRZEJ  BINKOWSKI  z PIŁY za ikonę MANDYLION,

  5. STANISŁAWA  SIERANT  z CZŁUCHOWA za portret ,, WOJTEK”,

  6. MARIA  KOZŁOWSKA  z WIELUNIA za tryptyk NAD ,,PRZEPAŚCIĄ”, ,,MIRAŻ”, ,,SENS  ŻYCIA”,

  7. DANUTA  KRÓLISZEWSKA z CZĘSTOCHOWY za pracę ,,RÓŻOWA”,

  8. ALEKSANDER  KOWAL z BĘDZINA za osobowość twórczą,

  9. SŁAWOMIR  MIKAWOZ z KAZIMIERZA  DOLNEGO za pracę ,,WIECZORNY PEJZAŻ”,

  10. EWA  NOWAKOWSKA – FLISIŃSKA z WARSZAWY za cykl ,,TKANINA”,

  11. DARIUSZ  ZALEWSKI z BĘDZINA za pracę ,,MIASTO  KSIĄŻEK”,

  12. HALINA  KWIATKOWSKA z SOSNOWCA za pracę ,,KONIE  PRZY  STRUMIENIU”

  13. WŁODZIMIERZ  MICUŁA z BĘDZINA za pracę ,,PORTRET  JANUSZA  GAJOSA”,

  14. JANINA  SŁUGOCKA – JANUSZ z SZAMOCINA za pracę ,,IX SYMFONIA”,

  15. FLORIAN  KOHUT  z  RUDZICY za pracę ,,BABIE  LATO”,

  16. OGANES  KAZARIAN z UHRA za pracę ,,UKRZYŻOWANIE  3”,

  17. PIOTR  PAWLICKI  z  OSIELSKA za pracę ,,RUMAK”,

  18. ZDZISŁAWA  KAJZDERSKA z CZARNKOWA za pracę ,,WSPOMNIENIE WATYKANU”,

  19. WŁADYSŁAW  ŁUCZAK z  WIELUNIA za pracę ,,IMAGINACJA – PODMORSKI ŚWIAT”,

  20. ANNA  LINARTAS  KITA  z  CZARNKOWA za pracę ,,KATYŃSKA  PRAWDA – WYJŚCIE”,

  21. JANUSZ  ŚCIGAŁA z WROCŁAWIA za osobowość twórczą,

  22. CEZARY  ZBROJEWSKI  z  SIERADZA  za cykl  ,,NIKE”.

biennale

DSC_0041 duet skrzypcowy Olga Jankowska i Martyna Jaremus Maciej Kupski - śpiew Dziwny jest ten świat Cz. Niemena odczytanie protokołu z zebrania komisji konkursowej przez Prezesa ZPARP Wacława Kubskiego powitanie gości przez komisarza wystawy Urszulę Lewandowską-Zalewską Renata Kowalczyk Grand Prix wręczenie nagrody BOMBOWEJ kpt. pilota Czesława Musiała - statuetki dla Janusza Ścigały występ Rajmunda Kubiczka - akordeonisty